KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13475087

nr 1347 5087

Erik Osslund

(1913-1982), Sverige

Oljemålning, Kustmotiv, Signerad. Olja på duk, 45x54 cm

Erik Osslund, svensk målare född i Göteborg 1913, död 1982.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 14 september 2020
kl 20:05:22

Erik Osslund

Läs mer om Erik Osslund